Thumbnail image
Toner HP CF543A no. 203A (1300 faqe), i kuq / vjollcë
109.50 €
Përshkrimi

Printoni të gjitha dokumentet e biznesit shpejt dhe me efikasitet të lartë. Ky toner përmirëson në mënyrë të dukshme printimet. Mbështetuni në cilësinë dhe besueshmërinë e HP dhe arrini rezultate mbresëlënëse të printimit.Ky toner përveç cilësisë së lartë, është i volitshëm, instalohet lehtë dhe zgjatë më shumë. HP CF543A no 203A është projektuar për printerët: HP COLOR LASERJET PRO MFP M280nw, HP COLOR LASERJET PRO MFP M281fdw, HP COLOR LASERJET PRO MFP M281fdn, HP COLOR LASERJET PRO M254nw, HP COLOR LASERJET PRO M254dw. Me të ju mund të printoni deri në 1300 faqe me mbulim standard prej 5 %.

Cilësitë

Lloji i pajisjes Toner
Për printer HP
Prodhuesi HP
GTIN 190781107118
Kodi i produktit 227575

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen