Thumbnail image
Ngjyrë HP N9K05AE, No. 304, e verdhë / purpurtë / kaltër
23.50 €
Përshkrimi

HP 304 me kosto të ulët është projektuar për printim më të mirë dhe rezultate të qëndrueshme. Fisheku origjinal ofron cilësi 100% për printerat tuaj, kështu që printeri nuk mund të dëmtohet gjatë funksionimit. Përveç kësaj, mund të riciklohet duke përdorur HP Planet Partners.

Ky produkt përmban tre ngjyra - të purpurtë, të verdhë dhe të kaltër. Është në përputhje me disa printerë HP DeskJet All-in One dhe printerin HP ENVY All-in-One. Kërkesat e mirëmbajtjes janë të ulëta, por cilësia e printimit është e lartë dhe e krahasueshme me printimin profesional.

Cilësitë

Lloji i pajisjes Ngjyrë për printer (cartridge)
Për printer HP
Prodhuesi HP
GTIN 889894860729
Kodi i produktit 227161

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen