Thumbnail image
Ngjyrë HP N9K07AE, no. 304XL, e kaltër / verdhë / vjollcë
46.50 € 47.50 €
Përshkrimi

Për një kohë të gjatë, HP ka prodhuar printera me cilësi të lartë. Fisheku i printimit me tri ngjyra është i dizajnuar për printerat HP DeskJet 2620, 2630, 3720, 3730. Kapaciteti i tij është 7 ml. Poashtu, ofron printim për deri në 300 faqe me mbulim standard prej 5%. Avantazhi i fishekut origjinal është përputhshmëria 100% dhe cilësia maksimale e printimit, e cila nuk mund të arrihet me fishekë jo-origjinalë.

Cilësitë

Për printer HP
Lloji i pajisjes Ngjyrë për printer (cartridge)
Vëllimi [ml] 7
Prodhuesi HP
GTIN 889894860804
Kodi i produktit 227370

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen