Thumbnail image
Ngjyrë Epson Claria Premium, 33XL, e kaltër
23.50 € 27.50 € (-15%)
Përshkrimi

Epson Singlepack Cyan 33XL Claria Premium është ngjyrë ideale për cilindo që kërkon printim cilësor. Vëllimi i saj është 8.9 ml. Kjo ngjyrë është e përshtatshme për printerët: Epson Expression Premium XP-530, XP-540, XP-630, XP-635, XP-640, XP-645, XP-830 dhe XP-900.

Cilësitë

Origjina Holandë
Ngjyra e tonerit (cartridge) Kaltër (cyan)
Ueb-i i prodhuesit Epson.com
Për printer Epson
Vëllimi [ml] 8.9
Lloji i pajisjes Ngjyrë për printer (cartridge)
Prodhuesi Epson
GTIN 8715946626307
Kodi i produktit 225489

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen