Thumbnail image
Ngjyrë Epson C13T34764010, T347640, e kaltër / zezë / purpurtë / verdhë
138.50 €
Përshkrimi

Epson C13T34764010 është set i ngjyrave i përshtatur për printerët WF-3720DWF dhe WF-3725DW. Aksesorët ju mundësojnë rendiment për 950 deri në 1100 faqe me mbulim standard prej 5 %. Dokumentet e printuara me këto ngjyra duken më profesionale, janë rezistente ndaj ndotjes dhe ujit dhe nuk mund të dëmtohen nga fletat e pasqyrimit.

Cilësitë

Origjina Holandë
Për printer Epson
Lloji i pajisjes Ngjyrë për printer (cartridge)
Ueb-i i prodhuesit Epson.com
Prodhuesi Epson
GTIN 8715946632216
Kodi i produktit 228253

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen