Thumbnail image
NE KERKIM TE DRITES - SHQIPTARET NE UKRAINE - KURTESH DEVAJA
6.00 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

NE KETE LIBER JANE TE PERMBLEDHURA COPEZA KUJTIMESH DHE NDJENJASH PER CESHTJET QE TRAJTOHEN. MENYRA SI PARAQITEN ATO ,SYNON TE PERBEJNE NJE BOTIM TE MIRFILLTE ME PREMISA HISTORIKE, I CILI DO T'U SHERBEJE STUDIUESVE DHE HISTORIANEVE TE ARDHSHEM.NE LIBER , POASHTI JANE PERFSHIRE EDHE CA MANIPULIME TE HISTORISE TE KOMUNITETIT TE PERIUDHAVE TE NDRYSHME NGA ANA E REGJIMIT KOMUNIST.

Cilësitë

Shtëpia botuese Faik Konica
GTIN 9789951065740
Kodi i produktit FAIK KONICA

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen