Thumbnail image
NE JEMI GJITHCKA - NICOLA YOON
12.00 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sëmundja ime ishte aq e rrallë, po aq sa ishte e dëgjuar. Kryesisht isha alergjike ndaj botës së jashtme. Nuk dilja nga shtëpia, nuk kisha dalë për shtatëmbëdhjetë vjet me radhë. Të vetmit njerëz që kisha parë ishin nëna ime dhe Karla, infermierja.

Cilësitë

Shtëpia botuese Bota Shqiptare
Viti i botimit 2017
GTIN 9789928002679
Kodi i produktit Bota Shqiptare

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen