Thumbnail image
Monitor iiyama ProLite XUB2792QSU-W1 - LED 27 "
371.50 € 449.50 € (-17%) Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Merrni përpara keta pajisje dhe zbuloni përzierjen perfekte të kartës grafike dhe monitorimin e lojërave të aktivizuara FreeSync. Monitor LCD me ekran të gjerë 27 "ka 2560 × 1440 rezolucion, 16: 9 aspekt, 350 cd / m2 shkëlqim, kënd 178 ° horizontale dhe 168 ° vertikale shikimi dhe 5 ms kohë të shkurtër përgjigjeje 2 W × 2 altoparlantë. DVI, DisplayPort dhe HDMI, me përmasa 611 × 397 × 230 mm.

Cilësitë

Prodhuesi Iiyama
Origjina Korea e jugut
Ueb-i i prodhuesit Iiyama.cz
Rezolucioni 2560 x 1440 (QHD)
Trashësia [mm] 230
Lartësia [mm] 397
Pesha [kg] 6,1
Numri i porteve USB 3.0 / 3.1 Gen 1 Type-A 2
Lloji i ekranit IPS
DisplayPort Po
Konsumi [W] 33
Ngjyra Bardhë
GTIN GIDN-00161309
Kodi i produktit 227820

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen