Thumbnail image
Modul SuperMicro SATA DOM (SuperDOM) Solutions 64GB
116.50 € 128.50 € (-9%) Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Moduli memorik SuperMicro është dizajnuar për t'u lidhur me konektorin SATA në server. Aksesori ju ofron kapacitet të lartë dhe simulon hard disk klasik ( HDD). Në saje të madhësisë së vogël, moduli funksionon me më shumë fuqi, shpejtësi dhe konsumim të ulët të energjisë elektrike. Moduli vjen me platformën SATA 3, ka kapacitet 64GB dhe është zgjidhja ideale për zëvendësimin e hard diskut.

Cilësitë

Prodhuesi SuperMicro
Kodi SSD-DM064-SMCMVN1
Lansuar 16.11.2017
Garancioni nga prodhuesi 1vit
Përqindja e dështimit Epanjohur
EAN 6720422216462
Besueshmëria 100%
GTIN 6720422216462
Kodi i produktit 226048

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen