Thumbnail image
Mikrofon C-TECH MIC-02
23.50 €
Përshkrimi

Ky mikrofon vjen me cilësi të lartë dhe ofron tinguj të pastër natyrorë, pamje profesionale dhe peshë të lehtë. Ju mund të përdorni mikrofonin për komunikim normal kompjuterik, për të regjistruar muzikë ose për të biseduar.

C-TECH MIC-02 operon në frekuencat 50 Hz-16 kHz, dhe është i pajisur me një kabllo me gjatësi prej 2.5 m, e cila përfundon me një lidhës 3.5 mm të praruar në ar.

Mikrofoni vjen me një mbajtës me tri këmbë që mund ta përdorësh nëse nuk dëshiron të mbash në dorë mikrofonin tënd. Gjithashtu përfshihet një përshtatës jack 3-pin / 4-pin për të lidhur mikrofonin me një pajisje me një lidhës audio.

Cilësitë

Origjina Republika Çeke
Vendi i prodhimit China
Prodhuesi C-Tech
GTIN 8594125009151
Kodi i produktit 225781

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen