Thumbnail image
MENDJET DHE IDETE ME TE MEDHA - WILL DURANT
5.00 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Permbledhja e logjikshme dhe spirituoze e mendimeve, mendjeve dhe e librave me te medha te te gjitha koheve te shtruara ne menyre te pershtatshme dhe thelbesore qe e ka shkruar njeri nga shkencetaret me te medhenj boterore.

Cilësitë

Origjina SHBA
Shtëpia botuese Titanic
GTIN 0000000000906
Kodi i produktit TITANIC

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen