Thumbnail image
MENDËSIA - CAROL S. DWECK
10.00 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Për herë të parë vjen në mënyrë të qartë dhe briliante shpjegimi i konceptit mendësi. Profesoresha e Universitetit të Stanfordit, Dr. Carol Dweck në këtë bestseller botëror na jep teknika dhe këshilla se si të ndryshojmë mënyrën tonë të të menduarit për të realizuar të gjithë potencialin që kemi brenda vetes.

Cilësitë

Shtëpia botuese Pema
Viti i botimit 2017
Faqe 376
GTIN 9789951721455
Kodi i produktit 9789951721455

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen