Thumbnail image
Memorie RAM Kingston 8GB DDR4 2400
64.50 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kingston ka qenë gjithmonë një nga prodhuesit kryesorë dhe furnizuesit e moduleve të memories. Për shkak të cilësisë dhe besueshmërisë së tyre, shumë prodhues të njohur kompjuterësh përdorin modelin e tyre. Për të zgjeruar kapacitetin e memories operative desktop / server, Kingston ofron module DDR4. KCP424NS8 / 8 me një kapacitet prej 8 GB dhe frekuencë deri në 2400 MHz.

Cilësitë

Origjina Guatemaka
Lloji i memories DDR4
Ueb-i i prodhuesit Kingston.com
Prodhuesi Kingston
Konfigurimi i memories 1 x 8GB
GTIN 7406172677614
Kodi i produktit 222726

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen