Thumbnail image
Mbrojtëse Nillkin Magic QI për Samsung N950 Galaxy Note 8, e zezë
39.50 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Nillkin Magic QI është një mbrojtëse e dobishme e projektuar për celularin Samsung N950 Galaxy Note 8. Ajo mbron pjesën e prapme dhe anët e celularit tuaj. Është rezistente ndaj goditjes dhe rrëzimit dhe në sajë të dizajnit të saj, siguron një mbajtje më të rehatshme. Mbrojtësja mbështet karikimin wireless QI, kështu që mund ta përdorni me lehtësi me karikuesit e këtij standardi, ose të karikoni celularin tuaj në mënyrën te zakonshme me kabllo. Ofron prodhim 5V / 1A dhe efikasitet 80%.Sigurisht ka hapësira për kamerën dhe lidhësit e tjerë që përshtaten me saktësi dhe nuk parandalojnë përdorimin standard të celularit.

Cilësitë

Origjina Republika Çeke
Lloji i mbështjellësit Mbështjellëse e prapme
Ngjyra Zezë
Prodhuesi Nillkin
GTIN 8595642271144
Kodi i produktit 225912

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen