Thumbnail image
Mbrojtëse Molan Cano Jelly TPU për Xiaomi Mi A1, e zezë
9.50 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Jepini celularit tuaj mbrojtje të mirë dhe pamje elegante me mbrojtësen Molan Cano. Kjo mbrojtëse është bërë nga një material cilësor, fleksibël dhe shumë i qëndrueshëm TPU. Ofron qasje të lehtë në të gjithë kontrollet dhe lidhësit. Mbron jo vetëm pjesën e pasme të pajisjes nga gërvishtjet por edhe skajet e celularit.

Cilësitë

Origjina Republika Çeke
Lloji i mbështjellësit Mbështjellëse e prapme
Ngjyra Zezë
GTIN 8596311005527
Kodi i produktit 229982

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen