Thumbnail image
Mbrojtëse Nillkin Super Frosted për iPhone X, e artë
17.50 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Nillkin Super Frosted është një mbrojtëse praktike e krijuar për celularin iPhone X, e cila mbron pjesën e prapme dhe anët e tij. Në sajë të materialit të fortë, nuk ka rrezik të gërvishtjeve apo dëmtimeve të tjera të shkaktuara nga rënia e celularit në tokë.Falë dizajnit unik kjo mbrojtëse përshtatet në mënyrë të përsosur dhe ka prerje të sakta për kamerën dhe lidhësit që të mos ndërhyj në përdorimin standard të celularit tuaj.

Cilësitë

Origjina Republika Çeke
Prodhuesi Nillkin
Ngjyra Artë
Lloji i mbështjellësit Mbështjellëse e prapme
GTIN 8595642271052
Kodi i produktit 225970

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen