Thumbnail image
Mbajtëse MAX MTM2090FM për TV 37" - 70" e zezë
54.50 € 56.50 € (-4%) Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

MAX është markë e produkteve dhe aksesorëve të llojeve të ndryshme, të cilat do ju duhen në çdo kohë. Nga gama e gjerë e kompanisë MAX, mund të zgjidhni, për shembull, karikues, mbajtëse të televizorit dhe aksesorë të tjerë. Në këtë rast sjell një mbajtëse të palosshme dhe të kthyeshme për televizorë LED / LCD me diagonale 37 " - 70". Ngjyra e mbajtësës është e zezë, ka material çeliku për qëndrueshmëri maksimale dhe kapaciteti maksimal i ngarkesës është 40 kg. Është në përputhje me standardin VESA 200 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 400, 600 x 400. Mbajtësja ka vrima të integruara kabllore për të lidhur TV. Me një distancë të rregullueshme të murit nga 53 në 464 mm, ju mund të gjeni pozicionin ideal të TV në çdo situatë. Rrotullimi është i mundur vertikalisht 5 ° - 15 °, horizontalisht /- 60 ° dhe rreth boshtit të vet /- 3 °. Dimensionet e mbajtëses janë 655 x 420 x 464 mm, pesha 5.14 kg. Ju do të gjeni vida dhe udhëzime montimi në paketë.

Cilësitë

Besueshmëria 100 %
Data e lansimit 31. 10. 2017
Diagonalja maksimale e ekranit ["] 70
Diagonalja minimale e ekranit ["] 37
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Gjerësia [mm] 655
I përdorshëm me Univerzale
Kapaciteti maksimal [kg] 40
Kodi i prodhuesit 1053275
Largësia maksimale prej murit [cm] 46.4
Lartësia [mm] 420
Lëvizshme Po
Lloji i mbajtëses Për monitor, për TV
Mbajtëse Po
Mbajtëse për TV
Për dorë Po
Përputhshmëria Universal
Përqindja e dështimit E panjohur
Pesha [kg] 5.14
Pjerrësi Po
Rrotullimi Po
Standard VESA [mm] 200 x 200, 300 x 300, 400 x
Thellësia [mm] 464
Trashësia [mm] 464
Vendi i prodhimit China
Prodhuesi MAX
EAN 2000010532759
GTIN 2000010532759
Kodi i produktit 221652

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen