Thumbnail image
Mbajtëse magnetike për celular YENKEE YSM 501MG
19.50 € 21.50 € (-9%) Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Marka Yenkee, është një prodhues i njohur botërisht për pajisje kompjuterike, si dhe pajisje mobile të tilla si tabletët apo celularët e mençur. Yenkee YSM 501MG është një mbajtëse universale magnetike për celularë, e cila vendoset në rrjetën e ventilimit të makinës.Kjo mbajtëse ka dy pozicione, që e bëjnë të përshtatshme në çdo kohë. Për të mbajtur celularin tuaj përdor magnetë, të cilët janë të ndërtuar në mënyrë që të mos pengojnë funksionimin e paisjes.

Cilësitë

Origjina Republika Çeke
Vendi i prodhimit China
Mbajtëse për Celularë
Prodhuesi YENKEE
GTIN 8590669218189
Kodi i produktit 226513

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen