Thumbnail image
Mbajtëse MAX MTM1010FM për TV 13" - 27", e zezë
14.50 €
Përshkrimi

Max iu sjell mbajtësen MTM1010FM e cila është zgjidhja ideale për vendosjen e televizionit tuaj në mur pa telashe dhe me siguri të lartë. Produkti është i përshtatur për televizion me madhësi 13 deri në 27 inch, është e krijuar nga çeliku i fortë dhe iu mundëson ta vendosni në këndin vertikal ± 20 ° dhe horizontal ± 30 °.

Cilësitë

Gjerësia [mm] 115
Lëvizshme Po
Kapaciteti maksimal [kg] 30
Diagonalja minimale e ekranit ["] 13
Mbajtëse për TV
Standard VESA [mm] 200 x 200, 300 x 400
Diagonalja maksimale e ekranit ["] 27
Pesha [kg] 0,48
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Largësia maksimale prej murit [cm] 9
Trashësia [mm] 90
Lartësia [mm] 115
Lloji i mbajtëses Për monitor, për TV
Rrotullimi Po
I përdorshëm me Univerzale
Prodhuesi MAX
EAN 2000010532742
GTIN 2000010532742
Kodi i produktit 221651

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen