Thumbnail image
Mbajtëse e celularit për biçikletë e motorçikletë CellularLine Interphone
62.50 € 63.50 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Produkti në fjalë është një mbajtëse për celular për motoiçikletë dhe vjen me një kualitet mëse të lartë. Ky produkt mund të rrotulloj pajisjen tuaj në plot 360 shkallë dhe po ashtu vjen me një qëndrueshmëri të lartë.

Cilësitë

Prodhuesi CellularLine
Origjina Itali
Lloji i mbajtësit Për biçikletë, për motoçikletë
Mbajtëse për Celularë
GTIN 8018080300783
Kodi i produktit 228996

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen