Thumbnail image
Maus wireless Hama Milano, i kuq
16.50 € 17.50 € (-6%) Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Mausi wireless Hama Milano ofron funksionim të lehtë dhe lidhje të besueshme wireless pa ndërhyrje, me mundësinë për të kaluar në mes 1000, 1500, 2000, 2400 dpi. Mini-marrësi wireless e bën atë shoqëruesin ideal për laptopin tuaj dhe në lëvizje.Mausi Milano është i pajisur me një marrës miniaturë USB, të cilin mund ta ruani lehtësisht në brendësi të mausit. Me përmasat e tij prej 6.1 x 3.3 x 9.5 cm, mausi është i përsosur për punën tuaj në zyrë. Përshtatet në mënyrë të përsosur në sajë të përmasave të tij dhe është kompakt dhe praktik.Ky maus ka gjithsej 6 butona dhe teknologji wireless 2.4 GHz.

Cilësitë

Origjina Gjermani
Vendi i prodhimit China
Trashësia [mm] 95
Lartësia [mm] 33
Prodhuesi Hama
GTIN 4007249539434
Kodi i produktit 230428

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen