Thumbnail image
Maus Razer Naga Trinity, i zi
132.50 €
Përshkrimi

Razer Naga Trinity është maus i dizajnuar për të gjithë entuziastët e videolojërave, por gjithashtu i përshtatshëm për punë. Ka dizajn të mahnitshëm me shumë opsione anësore dhe ngjyrë të zezë me logo të ndriçuar të brendit.

Mausi vjen i pajisur me 19 butona mekanikë të riprogramueshëm dhe senzor 5G me rezolucion 16,000 DPI. Poashtu ka tre panele anësorë të ndryshueshëm të cilët kanë 2, 7 dhe 12 butona. Ai mund të lidhet me kompjuter nëpërmjet lidhësit USB që gjendet në fund të kabllos.

Përmasat e mausit janë përafërsisht 119 × 74 × 43 mm dhe pesha është 120 g.

Cilësitë

Origjina Singapor
Lartësia [mm] 43
Trashësia [mm] 119
Ueb-i i prodhuesit Razerzone.com
Prodhuesi Razer
GTIN 8886419332374
Kodi i produktit 228569

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen