Thumbnail image
Maus CONNECT IT CMO-2510, e zezë
27.50 €
Përshkrimi

Mausi CONNECT IT CMO-2510 është zgjidhja e dudhur për ata që kanë nevojë për një maus të rehatshëm, që përshtatet plotësisht për dorë dhe e bënë punën shumë orëshe më të lehtë. Ka një dizajn elegant me ngjyrë të zezë, përmbanë gjashtë butona dhe një rrotë e cila shërben si buton i mesëm. Sensorët optik të mausit ofrojnë rezolucion 800/1200/1600 DPI, dhe mausi është i përshtatshëm pothuajse për cdo sipërfaqe. Thjeshtë lidhet përmes një USB nano reciever dhe filloni menjherë punës pa pasur nevojë për instalim. Shtrirja e sinjalit është deri në 15m, dhe vjen me dy bateri AA..

Cilësitë

Prodhuesi CONNECT IT
Origjina Republika Çeke
Vendi i prodhimit China
Lartësia [mm] 62
Trashësia [mm] 122
Ueb-i i prodhuesit Connectit-europe.com
GTIN 8595610620240
Kodi i produktit 228194

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen