Thumbnail image
Matës aktiviteti TOMTOM (S)
378.67 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Matësi i aktivitetit TomTom Spark është e pajisur me një llojshmëri të funksioneve sportive (vrapim, rutine, çiklizëm, çiklizëm shtëpie, not, stil i lirë dhe palestër). Është e dizajnuar për persona që pëlqejn të merren me aktivitete sportive. Ekrani me dimensione 22 x 25 mm ka një rezolucion prej 144 x 168 pixels. Ora është e pajisur me teknologjitë GPS, QuickGPSFix dhe Bluetooth. Ka memorie prej 3GB ku mund të futni programe të ndryshme sportive apo muzikë deri në 500 këngë të ndryshme.

Cilësitë

Prodhuesi TomTom
Gjinia Unisex
Kronograf Pa kronometër
Madhësia Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Tipi i orës Digjital
Stili Sportiv
Materiali Poliuretan
Ngjyra Zezë
Rezistente ndaj ujit 5 ATM/5 BAR
Datë Kalendar automatik
Ndriçim i pasëm Ndriçim i pasëm
Kronometër me saktësi 1/100 sekond
Alarm Me alarm
Madhësia e unazave 22
Fuqia [W] 25
Fuqia dalëse (W) 11,5
Pesha [g] 50
Tjera Funksione për trajnim
GTIN 636926076364
Kodi i produktit hTO056

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen