Thumbnail image
Matës aktiviteti Medisana MX3 Tracker
42.39 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Matës aktiviteti me kronometër I cili matë aktivitetin tuaj të përditshëm fizik. Nuk përmban lidhje me celularë të sistemit android v.7.0. Regjistron numrin e hapave, distancat, kalortië e djegura, objektivitetin e përditshën në %. Regjistrat e gjumit, aktivitetin e lëvizjeve gjatë gjumit. Përmban alarm me dridhje dhe bluetooth.

Cilësitë

Prodhuesi Medisana
Origjina Gjermani
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Makinë
GTIN 4015588797903
Kodi i produktit kME090

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen