Thumbnail image
Maskë zbutëse për flokë Goldwell Dualsenses 200 ml
15.99 € 18.20 € (-12%)
Përshkrimi

Maska i lë flokët tuaj të butë në dukje dhe prekje për vetëm 60 sekonda. Përveç kësaj edhe rrit volumin dhe lehtëson rregullimin e tyre. Maska gjithashtu mbron flokët nga efektet e tharjes, duke i kthyer pamjen natyrale dhe të shëndetshme.Është formuluar me vaj nga arra Kukui dhe kompleksin microPROtec, të cilat kanë efekte hidratuede, rigjeneruese dhe mbrojtëse në flokët. Apliko maskën në flokët e lagur, masazho dhe lëre të punojë për pak. Në fund shpërlaje mirë me ujë.

Cilësitë

Prodhuesi Goldwell
Origjina Gjermani
Gjinia Femra
Lloji i flokëve Moshuar
Vëllimi [ml] 200
GTIN 4021609061304
Kodi i produktit kGL084

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen