Thumbnail image
Maskë ushqyese për flokë Wella Professional Invigo Nutri- Enrich 30 ml
4.90 € 5.84 € (-16%)
Përshkrimi

Maska Invigo Nutri-Enrich do i jap ushqimin dhe hidratimin e nevojshëm flokëve tuaja të thata dhe të dëmtuara. Është formuluar me acid oleik, pantenol dhe vitamin E, përbërje kjo e cila mbron kundër stresit, si dhe zbut dhe rigjeneron flokët e dëmtuar. Maska është e pasur me vitamina, peptide dhe minerale, shumë e pëlqyer nga femrat. Apliko në flokët e lagur pas larjes, lëre për 5 minuta dhe në fund shpërlaje mirë me ujë.

Cilësitë

Prodhuesi Wella Professional
Origjina Itali
Gjinia Femra
Lloji i flokëve Të thatë
Vëllimi [ml] 30
GTIN 8005610634012
Kodi i produktit kWE1103

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen