Thumbnail image
Maskë për lëkurë Coffee Bean Scrub Mandarin 220 g
19.61 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Maskë mbrojtëse trupi e cila zbut lëkurën, heq qelizat e vdekura të lëkurës, trajton aknet dhe pikat e zeza. Ndihmon në eliminimin e celulitit, ekzemës, striave, spote të moshës, venave me variçe dhe psoriasës. Kafeina e kontrolluar stimulon qarkullimin e gjakut. Lë lëkurën tuaj me një aromë të bukur dhe të këndshme të mandarinës dhe kafesë.

Cilësitë

Prodhuesi Bean Body
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Maskë (peeling)
GTIN 854538006221
Kodi i produktit kBEA002

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen