Thumbnail image
Maskë për flokë të dëmtuar Loreal Professionnel 500 ml, woman
24.63 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Maskë e mahnitshme për flokët e dëmtuar dhe të thatë nga seria Expert. Ajo është formuluar me një eliksir të mahnitshëm 'Lipidium', ceramide, Phyto Keratin dhe acid laktik. Përveç që rikthen lipidet, poashtu edhe i mbron flokët nga dëmtimi dhe thyerja. Apliko në flokët e larë dhe tharë me peshqir, leni për 3-5 minuta dhe shpërlajeni.

Cilësitë

Prodhuesi Loreal Professionnel
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i flokëve Dëmtuar
Vëllimi [ml] 500
GTIN 3474636481781
Kodi i produktit kLOP488

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen