Thumbnail image
Maskë për flokë Loreal Professional 200 ml
16.97 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Falë përbërësve aktivë maska mbron flokët nga ndikimet e jashtme dhe humbja e pigmentimit. Ajo ka një efekt freskues dhe i jep flokëve shkëlqim. Flokët tuaja do të mbeten të hidratuara falë vitaminës E të përfshirë në formulë. Maska nuk ka sulfate, e përshtatshme për flokë të lyer e normale. Aplikoni në flokë e thara me peshqir, lëre të punojnë 1-2 minuta dhe shpërlaje tërësisht.

Cilësitë

Prodhuesi Loreal Professionnel
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i flokëve Normal
GTIN 3474636483754
Kodi i produktit kLOP483

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen