Thumbnail image
Maskë për flokë Goldwell Dualsenses Color 200 ml
15.99 € 17.76 € (-10%)
Përshkrimi

Maskë intenzive që thekson ngjyrën e flokëve. Është formuluar me kompleksin microPROtec dhe Luminescine. Pothuajse menjëherë, pas 60 sekondash, flokët rigjenerohen, ushqehen dhe marrin një ngjyrë të theksuar. Përveç kësaj edhe zbut sipërfaqen e flokëve dhe ofron hidratim të balancuar. Masazho në flokët e larë me shampo, lëre për pak dhe në fund shpërlaje.

Cilësitë

Prodhuesi Goldwell
Origjina Gjermani
Gjinia Femra
Lloji i flokëve Të lyer
Vëllimi [ml] 200
GTIN 4021609061120
Kodi i produktit kGL079

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen