Thumbnail image
Maskarë Maybelline Brow Drama, Medium Brown, 7.6 ml
7.60 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Maskarë nga marka e njohur Maybelline që do t'ju japë juve vetullat e dëshiruar. Maskara ka një furçë të veçantë që kap edhe fijet më të vogla dhe do t'ju japë konture dhe pigmente intensive. Fitoni një pamje mahnitëse me Brow Drama!

Cilësitë

Prodhuesi Maybelline
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Maskarë
GTIN 3600530910946
Kodi i produktit kMB07703

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen