Thumbnail image
Maska për regjenerimin e lëkurës së fytyrës, Erbario Toscano, 5 x 20 ml
37.70 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Maskë rigjeneruese e fytyrës rikthen qelizat dhe përmirëson gjendjen e përgjithshme të lëkurës. E lë atë të ndritshme, qetësuese dhe rigjeneruese. Përmban kompleksin Olea-Tech, i cili vjen nga 100% molekula aktive të ullirit që shton energji, ushqyen dhe hidraton lëkurën. Në të njëjtën kohë, mbron lëkurën nga stresi dhe dëmtimi i UV. Acidi Hialuronik siguron lëkuës elasticitet dhe hidratim të thellë. Ekstrakte të frutave nga limoni, boronica dhe i grejpfrutit e rregullojnë pH-në e lëkurës dhe promovojnë rinovimin e qelizave. Lëkura juaj do të jetë e ndritshme, e freskët dhe rrezatuese. Për të gjitha llojet e lëkurës. Nuk përmban parabene, silikone ose vajra minerale. Aplikoni në lëkurën e pastruar, lëreni për 10 minuta për të punuar dhe shpërlajeni me ujë të ngrohtë.

Cilësitë

Prodhuesi Erbario Toscano
Origjina Itali
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës E thatë
GTIN 8027291334142
Kodi i produktit kET041

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen