Thumbnail image
Maska për regjenerimin e flokëve Alterna, 161g
34.99 € 40.51 € (-14%) Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Për flokë të bukur plot jetë. Maska me kompleks mbrojtës dhe mbrojtjen e qëndrushmërisë së ngjyrës së flokëve, ka efekt edhe anti-plakje të flokut. Përmban ekstraktet e temjanit arabik, acid hialuronik, ekstraktet e lules arnica, sapun maroken, vaj të rrushit, ekstrakti i kakaos afrikane, vaj i bardhë i zhardhokëve, ekstraktet nga aguliumi bullgar, i rikthen flokëve vitalitetin, ofron hidratim të përsosur, ushqen flokët, largon radikalet e lira dhe mbron nga rrezatimi UV. Aplikoni në mënyrë të barabartë në flokët e larë, të thara me peshqir. Lëreni për 5-10 minuta dhe shpërlajini flokët.

Cilësitë

Prodhuesi Alterna
Origjina Holandë
Gjinia Femra
Lloji i flokëve Të thatë
GTIN 873509027812
Kodi i produktit kAT67607

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen