Thumbnail image
Maska për fytyrë Lumene 100ml
19.88 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Maskë për të gjitha llojet e lëkurë, butësisht pastron lëkurën, zbut dhe shton shkëlqimin e lëkurës. Lëkura juaj do të jetë e pastër, e freskët dhe e shkëlqyeshme në vetëm një minutë. Përmban ujë të pastër arktik, ekstrakt nga rakun dhe vaj të argjendtë. Aplikoni maskën në fytyrë, lëreni të qëndron për 1 minutë dhe shpërlajeni tërësisht me ujë të vakët.

Cilësitë

Prodhuesi Lumene
Origjina Finlandë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Moshuar
GTIN 6412600816594
Kodi i produktit kLU81659

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen