Thumbnail image
Maska për fytyrë Clarins 5 copa
100.05 € 100.38 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Çdo maskë përmban 30 ml të serumit të përqëndruar anti-rrudhë, që menjëherë e forcon lëkurën tuaj. Në vetëm 15 minuta, lëkura juaj do të jetë dukshëm e përtëritur dhe rrezatuese. Përmban ekstrakt të gështenjës, sheqerna, tërshërë dhe gjalpë shea. Redukton linjat e imta dhe rrudhat, zbut dhe hidraton lëkurën. Aplikoni maskën në fytyrë dhe qafë dhe lejoni 15 minuta të qëndron në fytyrë. Përdoreni 1-2 herë në javë.

Cilësitë

Prodhuesi Clarins
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Moshuar
GTIN 3380810171723
Kodi i produktit kCL1180030119

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen