Thumbnail image
Mask e fytyrës Lavera Q10
3.19 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përkujdesuni që fytyra e juaj të jetë e shkëlqyeshme, me një pamje të freskët dhe të shëndetshme nëpërmjet maskës Lavera. E krijuar nga vaji i aloe verës, jojobës dhe koenzimeve Q10 ky produkt rigjeneron qelizat e lëkurës, parandalon plakjen e lëkurës dhe e hidraton dhe ushqen atë me nutrientët e nevojshëm. Aplikojeni mbi fytyrë të pastër 1-2 herë në javë me hapësirë përreth syve dhe kapakëve të syrit.

Cilësitë

Prodhuesi Lavera
Origjina Gjermani
Gjinia Femra
GTIN 4021457614509
Kodi i produktit kLV106043

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen