Thumbnail image
Marrës satelitor AB CryptoBox 750HD
99.82 € 111.50 € (-10%)
Përshkrimi

CryptoBox 750HD është një marrës satelitor HD i kombinuar me një riprodhues multimedial Full HD, dhe një pasues i suksesshëm i serisë AB CryptoBox 650 të marrësve satelitorë. Ky marrës gjithashtu ju lejon të shikoni transmetime të drejtpërdrejta në pajisjet e mençura që funksionojnë me sistemin operativ iOS ose Android. Gjithçka ju duhet të bëni është të shkarkoni aplikacionin G-MScreen për të transmetuar falas drejtpërdrejt. Me këtë aplikacion, gjithashtu mund të kontrolloni ose shikoni programin tuaj elektronik dhe të regjistroni programet tuaja të preferuara. Lidhshmëria e gjerë ofrohet nga portet HDMI, SCART ose USB. Ju gjithashtu do të gjeni një slot CI të integruar për futjen e një karte dekodimi, një lexues kartash, dhe një ndërfaqe klasike LAN për ta lidhur këtë paisje me një rrjet shtëpiak që mbështet protokollin FTP. Ekziston një ekran i qartë në këtë pajisje, që ju lejon të shfaqet emri i programit drejtues dhe i cili është i pajisur me një opsion kontrolli të shkëlqimit. Programet në DVB-S dhe DVB-S2 me kodues H.265 HEVC mund të pranohen. Zemra e marrësit është një procesor 1 GHz. Pajisja ofron një sërë funksionesh dhe teknologjish për funksionim dhe përdorim të lehtë. Për shembull, këto funksione përfshijnë: Auto Fast Scan, TimeShift për regjistrim, EPG, PVR dhe IPTV. Gjithashtu ofron mbështetje për DiseqC.

Cilësitë

Besueshmëria 95 %
Data e lansimit 26. 1. 2018
Formatet e kompresimit të videove H.265
Full HD Po
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Konektor HDMI, RJ-45, RS232, S/PDIF,
Marrës HD [DVB-S2] Po
Me lexues UNI Po
Me mundësi incizimi [PVR] Po
Prodhuesi AB CryptoBox
EAN 8588005998536
GTIN 8588005998536
Kodi i produktit 229310

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen