Thumbnail image
MAQEDONIA NE GAZETARINE TIME (1990-1996) - DIJANA TOSKA
10.00 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

NE KETE LIBER SJELL NJE PERSHKRIM PERVOJE, TE BAZUAR EKSLUZIVISHT NE RAPORTET E NE SHKRIMET E BOTUARA DHE KUJTIMET E DISA MOMENTEVE ME PIKANTE, TE CILAT I KAM KUJTUAR NE BISEDA ME KOLEGET E MI DHE, TASHME, NE DISTANCEN MBI 15 VJECARE, E MJAFTUESHME KJO PER TE MOS U NDIKUAR NGA TRYSNIA EMOCIONALE E NGJARJEVE.

Cilësitë

Shtëpia botuese Faik Konica
GTIN 9789951065085
Kodi i produktit FAIK KONICA

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen