Thumbnail image
Makine e rrojes e zezë- ISKRA
16.90 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Makinë për flokë, ISKRA Makinë profesionale për prerjen, zvogëlimin, formimin, ndarjen dhe mbajtjen e flokëve dhe mjekrës, për të arritur lehtësisht pamjen e dëshiruar! Për të gjitha llojet e flokëve dhe mjekrës. E fuqishme, e qetë, në formë ergonomike, me një dizajn modern, një makinë që garanton cilësi dhe qëndrueshmëri në të gjitha kushtet!  Tensioni i kabllit të punës: 220V-240V ~ 50 / 60Hz,  Fuqia: 12 W,  2 shpejtësi të ndryshueshme,  Katër shtesa përshtatëse-kombinuesen për të arritur gjatesite e ndryshme dhe format, krehër dhe gërshërë të përfshira në paketimin përfshirë vaj lubrifikues dhe furçë për të pastruar. Ngjyrat në dispozicion, bardhë dhe zi.

Cilësitë

Origjina Slloveni
GTIN 3830042561262
Kodi i produktit qr8918

Vlerësimet3
3.67 (3 vlerësime)

Makine e rrojes ISKRA MADE IN CHINA

Nuhi e diel, 17 maj 2020

Made in China😆😆😆

A ju ndihmoj ky vlerësim?

Makinë e rrojës QR8918 - ISKRA, e zezë

Kosovar e enjte, 14 maj 2020

Shumë e lodht kjo Maqinë Iskra ska fuqi nxehet shpejt ma shkurt nuk ja vlenë unë nuk ja rekomandoj askujt

A ju ndihmoj ky vlerësim?

Makine e rrojes

Adelina e martë, 5 maj 2020

Shume e mire

A ju ndihmoj ky vlerësim?
SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen