Thumbnail image
Maicë Vans VA31PIWHT
21.92 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Vans sjell modelin më të ri të maicave sportive për femra nga pambuku. Maica vjen në ngjyrë të bardhë dhe logon VANS në ngjyrë të zezë në mes të saj. Me një prerje të veçantë , madhësi L do të keni rehatin që ju duhet dhe do të dukeni e mrekullueshme.

Cilësitë

Prodhuesi VANS
Grupmosha Të rritur
Gjinia Femra
Sezona Pranverë - Verë 17
Modeli Me shenja
GTIN 190287763153
Kodi i produktit mVN0192-L

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen