Thumbnail image
Maicë Vans VA315ELKZ, M
28.86 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Vans sjell modelin më të ri të maicave sportive për meshkuj nga pambuku. Maica vjen në kombinim të ngjyrës së kaltër të mbyllët dhe vijave të bardha. Me një prerje të veçantë, jak të rrumbullakët si dhe madhësi M do të keni rehatin që ju duhet dhe do të dukeni zotrinj të vërtet.

Cilësitë

Madhësia M
Prodhuesi VANS
Grupmosha Të rritur
Gjinia Meshkuj
Sezona Pranverë - Verë 17
GTIN 190287721047
Kodi i produktit mVN0232-M

Vlerësimet1
5.00 (1 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen