Thumbnail image
Maicë Tommy Hilfiger UM0UM00054-416, M
28.63 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Maicë për meshkuj nga marka e njohur Tommy Hilfiger. Vjen e përpunuar 100% nga pambuku me prerje rrethore dhe ngjyrë të kaltër kombinuar me portokalli. Shumë e përshtashme për veshje.

Cilësitë

Prodhuesi Tommy Hilfiger
Origjina Holandë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Meshkuj
Materiali Pambuk
Madhësia M
GTIN 8719254131713
Kodi i produktit mTH0281-M

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen