Thumbnail image
Maicë sportive Roxy ERJKT03444-MFN0, XS, rozë, woman
32.06 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Maicë sportive përkatësisht fitnesi me ngjyrë rozë dhe material cilësor nga poliesteri. Ka dizajn praktik me teknologjinë e implementuar DryFlight që e bënë të papërshkueshme nga uji dhe lejon ajrosjen. Ndjehuni në rehati maksimale gjatë aktiviteteve tuaja sportive.

Cilësitë

Madhësia XS
Prodhuesi Roxy
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Femra
Materiali Poliestër
Madhësia: XS
GTIN 3613373820372
Kodi i produktit mRX1894-XS

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen