Thumbnail image
Maicë sportive Roxy ERJKT03444-MFN0, M, rozë
26.93 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Maicë sportive përkatësisht fitnesi me ngjyrë rozë dhe material cilësor nga poliesteri. Ka dizajn praktik me teknologjinë e implementuar DryFlight që e bënë të papërshkueshme nga uji dhe lejon ajrosjen. Ndjehuni në rehati maksimale gjatë aktiviteteve tuaja sportive.

Cilësitë

Prodhuesi Roxy
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Femra
Materiali Poliestër
Madhësia M
GTIN 3613373820341
Kodi i produktit mRX1894-M

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen