Thumbnail image
Maicë Roxy Floral ERJWT03111-KVJ6, L
41.47 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kjo maicë ka dizajn tipik veror, me lule dhe qepje me stil si në anën e përparme ashtu edhe në të pasme. E punuar nga materiali cilësor 100% mëndafsh, shumë e rehatshme për përdorim dhe e gatshme në madhësi të ndryshme.

Cilësitë

Madhësia L
Prodhuesi Roxy
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Femra
Materiali Fije mëndafshi
Sezona Pranverë - Verë 17
Modeli Me lule
GTIN 3613372523618
Kodi i produktit mRX1159-L

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen