Thumbnail image
Maicë Roxy, ERJZT04006-WBT0, M, e bardhë
19.98 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Maicë për femra me material shumë cilësor pambuku. Ka dizajn të thjeshtë dhe modest me ngjyrë të bardhë kombinuar me logon e markës me të kaltër të errët, dhe prerje rrethore. Me të ju do të ndiheni në rehati maksimale gjatë ditëve të ngrohta verore.

Cilësitë

Prodhuesi Roxy
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Femra
Materiali Pambuk
Madhësia M
GTIN 3613372938788
Kodi i produktit mRX1643-M

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen