Thumbnail image
Maicë Roxy ERJZT03902-KVJ0, L
28.50 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Maicë për femra nga Roxy në ngjyrë të zezë dhe material 100% viskoz. Me materialin dhe prerjen e rehatshme kjo maicë do të mbetet një ndër të preferuarat për ju. Maica ka madhësinë S.

Cilësitë

Madhësia L
Prodhuesi Roxy
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Femra
Materiali Fije mëndafshi
Sezona Pranverë - Verë 17
GTIN 3613372437632
Kodi i produktit mRX1222-L

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen