Thumbnail image
Maicë Roxy ERJKT03235-GCK0, L
33.02 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Maicë për femra nga Roxy në ngjyrë të verdhë dhe material cilësor nga poliesteri. Me materialin dhe prerjen e rehatshme ekstravagante shumë sportive kjo maicë do të mbetet një ndër të preferuarat për ju gjatë vrapimit apo edhe kur bëni joga. Maica ka madhësinë S.

Cilësitë

Madhësia L
Prodhuesi Roxy
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Femra
Materiali Poliestër
Sezona Pranverë - Verë 17
GTIN 3613372520488
Kodi i produktit mRX1212-L

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen