Thumbnail image
Maicë Roxy Carmen's ERJZT03876-WBT0, XL
35.03 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kjo maicë e dizajnuar me ngjyra verore iu dhuron stil dhe komoditet në përditshmëri. Pjesa e pasme është transparente dhe përbëhet nga material i këndshëm i cili sjell freski.

Cilësitë

Madhësia XL
Prodhuesi Roxy
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Femra
Materiali Fije mëndafshi
Sezona Pranverë - Verë 17
Modeli Me shenja
GTIN 3613372436888
Kodi i produktit mRX1152-XL

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen